03/03/2021

A klasa: Włókniarz Głuszyca vs Sudety Dziećmorowice – Transmisja

Niedziela przyniesie nam ciekawy pojedynek, który rozegrany zostanie na Arenie Gladiatorów. Mowa o pojedynku Włókniarza Głuszyca z Sudetami Dziećmorowice. Gladiatorzy ruszają do boju po kolejne punkty. Transmisja spotkania na naszej antenie.

Wszyscy liczą na powrót kapitana Bartosza Iwanidisa (na zdjęciu). Również sam trener Grzegorz Bachmatiuk, który ostatnio wrócił do gry w meczu z Czarnymi Wałbrzych narobił apetytu kibicom Wałbrzyskiej Serie A na kolejny występ – w tym przypadku – na legendarnej Arenie Gladiatorów.

Sebastian Kosior i Kacper Kulik utrzymują mocną, ofensywną formę, a z drugiej strony Piotr Osiecki celuje nie tylko w 3 punkty, ale także w miejsce na podium klasyfikacji Króla Strzelców Wałbrzyskiej Serie A. Michał Wądołowski z kolei szuka w wiosennej rundzie celnych strzałów, do których przyzwyczaił swoich sympatyków.

Ostatni raz zespoły mierzyły się ze sobą w 7 kolejce. Wówczas na stadionie Sudetów to gospodarze zwyciężyli Gladiatorów 5:2. Przypomnijmy, że zawodnicy trenera Bachmatiuka walczą o medale Wałbrzyskiej Serie A, a podopieczni trenera Wiesława Kosowskiego o top 10 klasyfikacji generalnej naszych rozgrywek.

Transmisja meczu na naszej stronie facebook w najbliższą niedzielę (05.05.) od godziny 16:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.