26/02/2021

A klasa: Gladiatorzy wygrywają z Sudetami

Ciekawy mecz toczył się na Arenie Gladiatorów. Mowa o pojedynku Włókniarza Głuszyca z Sudetami Dziećmorowice. Osłabiony zespół trenera Wiesława Kosowskiego nie odstawiał nogi, a Gladiatorzy szkoleniowca Grzegorza Bachmatiuka zrobili swoje.

Otwarcie wyniku nastąpiło w 17 minucie za sprawą Sebastiana Kosiora. Nie mniej jednak osłabione Sudety bez Dawida Wodnickiego, Damiana Barana, Kacpra Łęczyckiego i Mariusza Byry szukały okazji na wyrównanie. W 24 minucie kontuzji doznał Michał Wądołowski. W jego miejsce wszedł po chwili Dawid Pala. Zanim jednak zmiennik się rozgrzał, Wądołowski wrócił na murawę z kontuzją barku by jego zespół nie grał w 10. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron Włókniarz narzucił tempo gry. Dobrze zaprezentowali się młodzi wychowankowie, czyli Filip Kameczura, Mateusz Walkowicz i Kacper Kulik, którzy grali z przodu. W ostatnich 10 minutach meczu Sudetom zabrakło sił, a co za tym idzie padły 3 bramki na korzyść Głuszycy. Celnie do siatki Marcina Byry trafiali ponownie Kosior, kapitan Mateusz Chmielarz i Kameczura.

W meczu, w barwach Włókniarza zabrakło kontuzjowanego Szymona Ręczkowskiego, wykartkowanego Dominika Kaźmierczaka i Bartosza Iwanidisa. Co ciekawe, drugi raz z rzędu – po meczu z Czarnymi – w starciu z Sudetami zaprezentował się trener Grzegorz Bachmatiuk.

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA VS SUDETY DZIEĆMOROWICE – 22 KOLEJKA

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA VS SUDETY DZIEĆMOROWICE – 22 KOLEJKAWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Niedziela, 5 maja 2019

 

Włókniarz Głuszyca 4:0 (1:0) Sudety Dziećmorowice

x2 Kosior 17′,81′; Chmielarz 86′, Kameczura 89′

Włókniarz: Pastuła – Kaźmierczak M., Dydrych, Literski, Chmielarz, Pietras (86′ Bachmatiuk), Jugowiec (68′ Rzeczkowski), Walkowicz, Kosior, Kameczura, Kulik

Steciuk

Sudety: Byra Marcin – Lech, Choma, Kwiatkowski, Kobus, Kurcek P., Otwinowski, Szpindler, Kurcek O., Wądołowski (24′ Pala), Osiecki

Perlak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.