A klasa: Unia Bogaczowice pokonuje Zagłębie Wałbrzych

Unia Bogaczowice zwyciężyła Zagłębie Wałbrzych w domowym spotkaniu 22 kolejki Wałbrzyskiej Serie A. Mimo, że podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego prowadzili 2:0, to nie zdołali jednak utrzymać wyniku.

Już w 6 minucie wynik spotkania otworzył Gracjan Janiszewski, a niespełna 10′ później na 2:0 dla Zagłębia podwyższył Radosław Szymaniak. W 30′ celnym strzałem odpowiedział Adam Dela. Wynik 1:2 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron Bogaczowice odnalazły złoty środek na Zagłębie. W 50′ Piotr Kałoń wyrównał, a w 75′ Jarosław Grzesiak ustanowił wynik meczu. W spotkaniu do gry wrócił po kontuzji, nie oglądany dotychczas w tej rundzie w Zagłębiu Wałbrzych, Paweł Nyklasz.

Unia Bogaczowice 3:2 (1:2) Zagłębie Wałbrzych

Dela 30′, Kałoń 50′, Grzesiak 75′ – Janiszewski 6′, Szymaniak 15′

Unia: Krynicki – Dela A., Kałoń (85′ Kubiszyn), Grzesiak, Kawiński, Kępiński (65′ Zdeb), Laskowski, Pański, Radzikowski, Sawicki, Wyszyński

Juszczyk, Dela P., Lech, Stanisławski, Wojciechowski

Zagłębie: Gałek – Kostko, Sobotka (65′ Nyklasz), Rałek, Janiszewski, Dobiega M., Mlostek (50′ Maciejczyk), Dobiega P. (60′ Matuła), Szymaniak (72′ Sułkowski), Sabiniarz, Fijałkowski (37′ Pawełek)

Borczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Darbor wygrywa w Jaroszowie

Podopieczni trenera Marcina Miśkiewicza zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu z Unią Jaroszów. Do gry wrócili nieobecny w spotkaniu z Victorią Świebodzice Mariusz Pietruszka i kapitan Marcin Gawryszewski. Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Kamil Kuska. Nadzieję gospodarzom dał celnym strzałem na 1:1 Marcin Dobrowolski w 30′. Jednak chwilę później odpowiedział Antonio […]