06/03/2021

A klasa: Darbor wygrywa w Jaroszowie

Podopieczni trenera Marcina Miśkiewicza zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu z Unią Jaroszów. Do gry wrócili nieobecny w spotkaniu z Victorią Świebodzice Mariusz Pietruszka i kapitan Marcin Gawryszewski.

Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Kamil Kuska. Nadzieję gospodarzom dał celnym strzałem na 1:1 Marcin Dobrowolski w 30′. Jednak chwilę później odpowiedział Antonio Gomes Camacho Junior. Do przerwy bramki zanotowali wspomniani Pietruszka i Gawryszewski.

Po przerwie krajobraz bitwy się rozkręcał, ale padła tylko jedna bramka w wykonaniu Szymona Fedyczkowskiego dla Uni. Gospodarze nogi nie odstawiali, ale na zespół z Bolesławic nie znaleźli jednak złotego środka.

Unia Jaroszów 2:4 (1:2) Darbor Bolesławice

Dobrowolski 30′, Fedyczkowski 78′ – Kuska 15′, Camacho 32′, Pietruszka 37′, Gawryszewski 39′

Jaroszów: Warych G. – Wojtków, Fedyczkowski, Kaliciak, Miłek, Warych T., Czapla, Makówka, Kowalczyk, Dobrowolski, Bobowski

Struszka, Szymczyk, Krawczyk, Bohonos

Darbor: Wiśniowski – Czabanowski (70′ Jagła), Gawryszewski, Kuska, Wojak, Sobel M. (46′ Smaruj), Sobel D. (85′ Kujawa), Pietruszka, Okarma (72′ Włodarski), Morąg (40′ Fijałkowski), Camacho