02/03/2021

III liga siatkówki: Chełmiec o awans zagra przed własną publicznością!!

Po kapitalnej grze w trakcie sezonu zasadniczego oraz w kolejnych etapach eliminacyjnych, drużyna MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych jeszcze nigdy nie była tak blisko awansu, jak teraz. Gra w II lidze była marzeniem zawodniczek i kibiców. Już w najbliższy weekend w Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu, siatkarki prowadzone przez trenera Marka Olczyka powalczą o historyczny sukces.

Jak to będzie wyglądało? Sport jest nieprzewidywalny, ale w sercach kibiców spod Chełmca tli się właściwie jedno słowo: awans! Czy to przytłoczy dziewczyny? Czy to sprawi, że będzie im się grało trudniej? Nie wydaje mi się. Wspaniała, rodzinna atmosfera, którą stworzył trener Marek Olczyk dodaje drużynie sił do walki. Zresztą pokazują to w każdym kolejnym meczu. Pokazują jak wspaniale się czują w swoim towarzystwie. Gdy do tego dodamy wysoką formę zespołu oraz wzmocnienia, które zasiliły Chełmca, mamy ekipę, która ma w sobie to coś, czego brakowało w poprzednich latach.

W przypadku sukcesu i wywalczonego awansu oczywiście nie można zapomnieć o cegiełkach jakie dołożyli do tego poprzedni szkoleniowcy, ale dziś bez względu na wszystko, team spirit buduje Marek Olczyk i obecne kierownictwo.

Ostatni turniej zostanie rozegrany w dniach 10-12 maja. Mecze odbywać się będą w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Zespoły, które wezmą udział w turnieju (2 najlepsze wywalczą awans do II ligi):

1. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2. MKS San-Pajda Jarosław
3. OTPS Nike Ostrołęka
4. MUKS Poprad Stary Sącz

PIĄTEK 10.05
18:30 Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – SAN-Pajda Jarosław
20:30 Nike Ostrołęka – Poprad Stary Sącz

SOBOTA 11.05
14:00 SAN-Pajda Jarosław – Poprad Stary Sącz
17:00 Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Nike Ostrołęka

NIEDZIELA 12.05
11:00 SAN-Pajda Jarosław – Nike Ostrołęka
14:00 Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Poprad Stary Sącz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.