06/03/2021

A klasa: Sytuacja w tabeli po 22 kolejce

Sytuacja w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A rozpędza się coraz bardziej. Walka o medale obfituje w sześć zespołów, które intensywnie rywalizują o to by zakończyć sezon na podium.

Lideruje nadal Orzeł Lubawka z 2 punktami przewagi nad Herbapolem Stanowice. Podopieczni Jean-Claude Van Damme’a zremisowali mecz na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych, a Express zremisował w Świebodzicach z Victorią. Z kolei Górnik Wałbrzych po zwycięstwie z Iskrą na El Stadio Del Witków odrobił punkty do wyprzedzającej go Victori.

Blisko medalowej pozycji znajduje się Włókniarz Głuszyca, który wyprzedził Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Sytuacja w czołowej szóstce nabiera tempa. Coraz bardziej pewni zakończenia rywalizacji w czołowej 10 mogą być drużyny KS Walim oraz Darbor Bolesławice. Zagłębie Wałbrzych i Sudety Dziećmorowice zamykają top 10.

Unia Bogaczowice przesunęła się nieco wyżej. Blisko jest Podgórze Wałbrzych. Błękitni Słotwina i Czarni Wałbrzych przeżywają kryzys, a Unia Jaroszów i Iskra Witków zamykają stawkę.

Klasyfikacja generalna Wałbrzyskiej Serie A

[standings league_id=1]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.