01/03/2021

A klasa: Zapowiedź 23 kolejki

Czas na kolejny weekend zmagań w rozgrywkach Wałbrzyskiej Serie A. Kolejka 23 przynosi nam wiele ciekawych spotkań i nasze dwie transmisje. Mowa o pojedynkach Herbapolu Stanowice z Unią Jaroszów oraz Orła Lubawki z KS Walim.

W sobotę rozegrane zostaną trzy spotkania. Unia Bogaczowice podejmie Podgórze Wałbrzych, Herbapol Stanowice Unię Jaroszów, a Darbor Bolesławice Włókniarza Głuszyca na stadionie w Jaworzynie z racji strażackich zmagań, które będą miały miejsce w Bolesławicach.

W pierwszym oraz trzecim spotkaniu ciężko wskazać faworyta. To mogą być bardzo wyrównane mecze. Z kolei spotkanie Expressu z walczącą o utrzymanie Unią będzie miało charakter derbowy.

 

A klasa: Herbapol Stanowice vs Unia Jaroszów – Transmisja

Niedziele przyniesie nam dalszą część zmagań. Błękitni Słotwina zagrają z Iskrą Witków. Jeśli grający trener Bartek Ogrodnik będzie miał pełen skład, to może powalczyć o cenne trzy punkty.

Sudety Dziećmorowice podejmą Czarnych Wałbrzych. Spora liczba kontuzji osłabiła drużynę trenera Wiesława Kosowskiego, ale gdy na boisku ponownie zameldują się wychowankowie, którzy ciekawie grali przeciwko Gladiatorom w minionej kolejce, to może być ciekawie. Plaga kontuzji oraz niemoc w rundzie wiosennej trapi Czarnych.

Górnik Wałbrzych zmierzy się z Victorią Świebodzice. Drużyny, w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A dzieli zaledwie jeden punkt. Nikt nie wie jakim składem ruszy na spotkanie trener Marcin Domagała. Szkoleniowiec Daniel Gandera ma wykrystalizowany skład. Ofensywnych akcji z pewnością nie zabraknie.

Orzeł Lubawka podejmie KS Walim.

A klasa: Orzeł Lubawka vs KS Walim – Transmisja

W Wałbrzychu z kolei szykują się następne derby. Main Event 23 kolejki Wałbrzyskiej Serie A, czyli Zagłębie Wałbrzych vs Górnik Nowe Miasto Wałbrzych na Arenie Dąbrowskiego. Mecz może rozkręcić się z każdą minutą. Zwycięzca może być tylko jeden.

Rozkład jazdy bez trzymanki:

Unia Bogaczowice vs Podgórze Wałbrzych – 11.05. – Stadion Uni Bogaczowice – 15:00

Herbapol Stanowice vs Unia Jaroszów – 11.05. – Herbapol Plaza – 16:00 – Transmisja 15:30

Darbor Bolesławice vs Sudety Dziećmorowice – 11.05. – Stadion w Jaworzynie Śląskiej – 17:00

Błękitni Słotwina vs Iskra Witków – 12.05. – Stadion Elizejski w Słotwinie – 11:00

Sudety Dziećmorowice vs Czarni Wałbrzych – 12.05. – Sudety Stadion – 17:00

Górnik Wałbrzych vs Victoria Świebodzice – 12.05. – Ratuszowa – 17:00

Orzeł Lubawka vs KS Walim – 12.05. – Border Stadion – 18:00 – Transmisja 17:30

Main Event: Zagłębie Wałbrzych vs Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 12.05. – Arena Dąbrowskiego – 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.