A klasa: Włókniarz Głuszyca vs Herbapol Stanowice – Transmisja

Gladiatorzy zmierzą się z Expressem. Brzmi znakomicie, a sam mecz może wprawić w osłupienie wszystkich fanów rozgrywek Wałbrzyskiej Serie A. Transmisja starcia na naszej stronie facebook.

Podopieczni trenera Grzegorza Bachmatiuka nie przegrali w tej rundzie na Arenie Gladiatorów. Przypomnijmy, że zespół walczy o medale Wałbrzyskiej Serie A. Z kolei celem Herbapolu Stanowice jest mistrzostwo.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w 9 kolejce. Wówczas na Herbapol Plaza to gospodarze zwyciężyli 3:0. Ofensywny, tag team’owy pojedynek Sebastiana Kosiora i Kacpra Kulika (na zdjęciu) z Dawidem Białeckim i Marcinem Stolarzem może przejść do historii. Nie ulega wątpliwości, musicie być świadkami Main Event’u 24 kolejki Wałbrzyskiej Serie A.

Transmisja na naszej stronie facebook w najbliższą sobotę (18.05.) od godziny 16:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biegi: Pobiegli w Wild Cross Run /Walim/

10-kilometrowa trasa, 100 przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności, to wszystko czekało na uczestników 2. edycji ekstremalnego biegu Wild Cross Run. Wild Cross Run Dziećmorowice to impreza biegowa, z elementami różnego rodzaju przeszkód naturalnych i sztucznych, sprawdzających sprawność fizyczną człowieka. Bieg ten nastawiony jest głównie na doskonałą zabawę, wysiłek fizyczny, przekraczanie […]