A klasa: Darbor zwycięża Czarnych na Arenie Dąbrowskiego

Na Arenie Dąbrowskiego Czarni Wałbrzych podejmowali Darbor Bolesławice. Drugi raz tej wiosny podopieczni trenera Marcina Miśkiewicza zwyciężyli na trudnym terenie. Podobnie jak w 16 kolejce z Zagłębiem Wałbrzych, tak i teraz wynikiem 3:1.

Wynik w 23 minucie otworzył Kamil Kuska. Czarni mieli swoje sytuacje, jednak do przerwy wynik zmianie nie uległ. W drugiej odsłonie meczu Wałbrzyskiej Serie A bramki dorzucili Antonio Gomes Camacho Junior w 51′ i Dawid Wojak w 53′. W 83′ bramkę dla gospodarzy zdobył Przemysław Rudnicki. W spotkaniu zabrakło Jakuba Nowickiego z Czarnych Wałbrzych.

Czarni Wałbrzych 1:3 (0:1) Darbor Bolesławice

Rudnicki 83′ – Kuska 23′, Camacho 51′, Wojak 53′

Czarni: Klich – Zawadzki, Mudzin M., Rudnicki P., Kasprzyk, Sęk, Misiak, Slipets, Kumor, Szarek, Fiszer

Darbor: Wiśniowski – Gawryszewski, Kuska, Smaruj (74′ Kujawa), Wojak (70′ Jagła), Sobel D. (67′ Okarma), Pietruszka, Morąg (55′ Czabanowski), Misiurka (58′ Sobel M.), Krawczyk (86′ Włodarski), Camacho