A klasa: Pogrom Czarnych. Stolarz blisko korony

Jakub Zima

Herbapol Stanowice rozpoczął ostre strzelanie już w 2 minucie meczu. Kiedy Slipets doprowadził do wyrównania, wydawało się, że może dojść do niespodzianki. Festiwal strzelecki trwał jednak w najlepsze. Jeszcze w pierwszej połowie klasycznym hattrikiem popisał się Marcin Stolarz.

Druga odsłona potwierdziła dominację gospodarzy w meczu, w którym pomimo wielkiej walki i ambicji, drużyna z Wałbrzycha nie miała nic do powiedzenia. Po sześciu trafieniach w pierwszej odsłonie, piłkarze Herbapolu dołożyli kolejne cztery.

Wygrana wicelidera ze Stanowic  pozwoliła zmniejszyć stratę do Orła Lubawki do zaledwie jednego punktu. To z kolei sprawia, że walka o awans zapowiada się wręcz pasjonująco.

Herbapol Stanowice przed meczem z Czarnymi Wałbrzych

Herbapol Stanowice – Czarni Wałbrzych 10:1 (6:1)
2’ 68’ Lubczyński,  8’ D. Więcław, 20’ Maziarz, 69’ Żmijewski, 80’ M. Pospiszyl, 21’ 23’ 26’ 58’ Stolarz – 6’ Slipets

Herbapol: Simajtis – Makowski (77’ Sobczak), Żmijewski, Gębala (28’ Jaworski), Lubczyński, D. Więcław, Leśnicki, Maziarz, M. Pospiszyl, Stolarz, K. Więcław (55’ Badyna)

Czarni: Klich (32’ Mosior) – Slipets, Baszak (46’ Adamczyk), P. Rudnicki, Nowicki, Mudzin (46’ Kasprzyk), Misiak, Kula (68’ B. Rudnicki) Fiszer, Chodacki, Arski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Siatkarki Chełmca Wałbrzych na uroczystej sesji Rady Miasta

Minęło już trochę czasu od uroczystej sesji Rady Miasta, podczas którego prezydent nagrodził zasłużonych dla miasta, gratulował wyników sportowych, ale też dziękował za godne reprezentowanie Wałbrzycha na terenie kraju. W gronie zespołów sportowych, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie, znalazła się siatkarska drużyna kobiet – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych! Miło było obserwować […]