07/03/2021

A klasa: Pogrom Czarnych. Stolarz blisko korony

Herbapol Stanowice rozpoczął ostre strzelanie już w 2 minucie meczu. Kiedy Slipets doprowadził do wyrównania, wydawało się, że może dojść do niespodzianki. Festiwal strzelecki trwał jednak w najlepsze. Jeszcze w pierwszej połowie klasycznym hattrikiem popisał się Marcin Stolarz.

Druga odsłona potwierdziła dominację gospodarzy w meczu, w którym pomimo wielkiej walki i ambicji, drużyna z Wałbrzycha nie miała nic do powiedzenia. Po sześciu trafieniach w pierwszej odsłonie, piłkarze Herbapolu dołożyli kolejne cztery.

Wygrana wicelidera ze Stanowic  pozwoliła zmniejszyć stratę do Orła Lubawki do zaledwie jednego punktu. To z kolei sprawia, że walka o awans zapowiada się wręcz pasjonująco.

Herbapol Stanowice przed meczem z Czarnymi Wałbrzych

Herbapol Stanowice – Czarni Wałbrzych 10:1 (6:1)
2’ 68’ Lubczyński,  8’ D. Więcław, 20’ Maziarz, 69’ Żmijewski, 80’ M. Pospiszyl, 21’ 23’ 26’ 58’ Stolarz – 6’ Slipets

Herbapol: Simajtis – Makowski (77’ Sobczak), Żmijewski, Gębala (28’ Jaworski), Lubczyński, D. Więcław, Leśnicki, Maziarz, M. Pospiszyl, Stolarz, K. Więcław (55’ Badyna)

Czarni: Klich (32’ Mosior) – Slipets, Baszak (46’ Adamczyk), P. Rudnicki, Nowicki, Mudzin (46’ Kasprzyk), Misiak, Kula (68’ B. Rudnicki) Fiszer, Chodacki, Arski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.