Siatkówka: Siatkarki Chełmca Wałbrzych na uroczystej sesji Rady Miasta

Jakub Zima

Minęło już trochę czasu od uroczystej sesji Rady Miasta, podczas którego prezydent nagrodził zasłużonych dla miasta, gratulował wyników sportowych, ale też dziękował za godne reprezentowanie Wałbrzycha na terenie kraju. W gronie zespołów sportowych, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie, znalazła się siatkarska drużyna kobiet – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych!

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych podczas uroczystej sesji Rady Miasta

Miło było obserwować zespół w zupełnie innej roli niż walka pod siatką, walka, która niosła za sobą tyle emocji i wzruszeń. Walka, która ostatecznie zakończyła się wielkim sukcesem. Dość powiedzieć, że po niemal pół wieku w Wałbrzychu będziemy ponownie mieli siatkarską drużynę kobiet na szczeblu centralnym, to dodatkowo będzie to drużyna, z której bez względu na wyniki sportowe, wałbrzyscy kibice będą dumni.

Ze swojej strony mogę dodać jedynie, że na naszych oczach tworzy się historia. Będziemy o niej pamiętać. Będziemy o niej mówić. Będziemy się z nią utożsamiać i może to zbyt zachłanne, może przedwczesne, ale będziemy czekać na więcej. Dzisiaj… Raz jeszcze dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zagłębie wygrywa na wodzie z Iskrą

Tuż przed meczem nad stadionem przy ulicy Dąbrowskiego przeszła ulewa, która zamieniła boisko w park wodny. Już na rozgrzewce widać było jak trudne zawody czekają szykujące się do gry zespoły. Zagłębie przystępowało do gry mocno zmotywowane. Trener Łukasz Wojciechowski miał przygotowane wiele wariantów, które zamierzał wykorzystać w zależności od potrzeb. […]