II liga: UKS Bielawianka Bielawa vs Stilon Gorzów Wielkopolski – Transmisja

Po przegranej 2:0 w Opolu z miejscową Unią podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego wracają na swoją ziemię by zmierzyć się z mocnym przeciwnikiem, czyli Stilonem Gorzów Wielkopolski. Mowa o zespole UKS Bielawianki Bielawa, którego domowy mecz ponownie będzie transmistowany na naszej stronie facebook.

Ostatni raz drużyny mierzyły się ze sobą w niezwykle ofensywnym starciu, które miało miejsce w Gorzowie Wielkopolskim w ramach 9 kolejki rozgrywek II ligi grupy śląskiej. Wówczas to Bielawianki odniosły cenne zwycięstwo 5:4 (Katarzyna Brzeska 19′, x2 Karolina Tylak 41′,90′; Natalia Zagajewska 55′, Marta Gnyl 85′ – Roksana Graf 15′, Karolina Karaczyn 40′, x2 Anna Okulewicz 51′,74′).

Transmisja 20 kolejki w najbliższą sobotę (01.06.) na naszej stronie facebook od godziny 10:30.

Transmisję obejrzycie dzięki firmie Sudeckie Centrum Elektrotechniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Remis przy Ratuszowej

Remisem 2:2 zakończyło się ostatnie domowe spotkanie rozgrywane przy Ratuszowej w wykonaniu naszego Team’u AZS PWSZ Wałbrzych. GIEKSA Katowice mimo iż dwukrotnie drogę do bramki Jagody Sapor znalazła, to Wałbrzycha nie zdobyła. Pierwsza część spotkania należała do podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego. Piłkarki z Wałbrzycha tworzyły akcje ofensywne, czego już w […]