Za nami Festiwal Aktywności w Jedlinie Zdrój

Jakub Zima

Na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ulicy Kłodzkiej odbył się wczoraj Festiwal Aktywności. Hasło Festiwalu brzmiało: “Sportowo z Korczakiem”.

Wśród licznych aktywności znalazły się między innymi biegi na różnych dystansach, rozgrywki piłki nożnej, jazda na rolkach, rowerach, deskorolkach, rozgrywki siatkówki, turniej petanque i wiele różnego rodzaju aktywności, gier, zabaw i zmagań sprawnościowych dla najmłodszych uczestników imprezy.

Najlepsi młodzi zawodnicy w poszczególnych dyscyplinach otrzymali dyplomy i puchary. Zakończeniem Festiwalu była wspólna zabawa i rzucanie proszkiem holi. Organizatorem Festiwalu Aktywności był Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju.

źródło: UM Jedlina Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Kryształ lepszy od Zdroju

Kolejny mecz Zdroju, w którym zespół z uzdrowiska kończy zawody w osłabieniu. Zadziorność i porywczy charakter piłkarzy Jedliny Zdrój tym razem jednak nie przyniósł zdobyczy punktowej. Pomimo walki i dużego zaangażowania Zdrój musiał uznać wyższość Kryształu. Ekipa ze Stroń Śląskich starała się za wszelką ceną narzucić swój styl gry i […]