American Football: Miners wkraczają do gry. Pierwszy mecz już 8 czerwca!!

Jakub Zima

Wałbrzyska drużyna futbolu amerykańskiego Miners Krause Wałbrzych 8 czerwca rozpoczyna rozgrywki ligowe. Pierwszy mecz wałbrzyszanie zagrają w Kątach Wrocławskich z miejscowymi Jaguarami. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Miners pierwszy raz w historii swojego istnienia wystartuje w rozgrywkach drużyn 11-osobowych. Naszych zawodników zobaczymy w II lidze Futbolu Amerykańskiego (LFA2) w grupie zachodniej. W ciągu całego sezonu wałbrzyska ekipa rozegra 8 spotkań rundy zasadniczej. Przeciwnikami Miners będą: Jaguars Kąty Wrocławskie, Angels Toruń, Armada Szczecin i Białe Lwy Gdańsk.

W drugiej grupie LFA2 rozegrano już kilka spotkań. Na pierwszym miejscu na ten moment znajduje się drużyna Rockets Rzeszów. Tuż za liderem z gorszym bilansem małych punktów plasują się Rebels Silesia i Hmmers Łaziska Górne.

NAJBLIŻSZE MECZE:

  • 8.06; g. 15:00 JAGUARS KĄTY WROCŁAWSKIE – MINERS KRAUSE WAŁBRZYCH
  • 8.06; g. 19:00 ANGELS TORUŃ – BIAŁE LWY GDAŃSK
  • 9.06; g. 13:00 REBELS SILESIA – ROCKETS RZESZÓW
  • 9.06; g. 15:00 TYTANI LUBLIN – HAMMERS ŁAZISKA GÓRNE

TABELA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

III liga: Ziemia Lubińska vs Polonia Środa Śląska - Transmisja

W III lidze dolnośląskiej dzieje się naprawdę wiele. Przede wszystkim w kwestii awansu do II ligi grupy śląskiej. Ziemia Lubińska podejmie na swojej ziemi Polonie Środa Śląska. Mecz będzie transmitowany na naszej antenie. Ziemia Lubińska lideruje w tabeli III ligi grupy dolnośląskiej z dorobkiem 41 punktów i bilansem 13-2-1 (61-11). […]