A klasa: Wysokie zwycięstwo Victori Świebodzice

Podopieczni grającego trenera Daniela Gandery odnieśli kolejne zwycięstwo. Mowa o drużynie Victori Świebodzice, która 8:0 pokonała na wyjeździe Unie Bogaczowice.

W ramach 27 kolejki rozgrywek Wałbrzyskiej Serie A już w 7 minucie wynik spotkania otworzył Dominik Woźniak. Następnie, do przerwy bramki padały w wykonaniu dwukrotnie Dawida Krzyżanowskiego i ponownie Woźniaka.

Po zmianie stron Victoria nadal kreowała akcje i stwarzała sobie wiele komfortowych sytuacji na wykończenie poszczególnych, dobrych zagrań. Bramki zdobywali ponownie, dwukrotnie Krzyżanowski, Woźniak i Paweł Grzesiak, który ustanowił wynik spotkania.

Unia Bogaczowice 0:8 (0:4) Victoria Świebodzice

x3 Woźniak 7′,30′,60′; x4 Krzyżanowski 16′,18′,48′,63′; Grzesiak 70′

Unia: Krynicki – Kubiszyn, Sawicki, Dela, Kawiński, Laskowski, Pański, Sitko, Skwarek, Wiącek, Wyszyński

Victoria: Michno – Błaszczak, Borgoń, Gandera, Kmieciak, Grzesiak, Lewandowski, Suchomski (62′ Szymańczak), Gromniak, Krzyżanowski, Woźniak (62′ Dominiak)