A klasa: Darbor zwycięża w Stanowicach

Zwycięstwem Darboru Bolesławice zakończył się mecz rozgrywany w ramach 27 kolejki Wałbrzyskiej Serie A w Stanowicach z Herbapolem.

Do przerwy to goście objęli prowadzenie za sprawą bramek Dawida Wojaka oraz Mariusza Morąga. W drugiej części spotkania gospodarze próbowali odrobić straty. Jedyną bramkę dla Herbapolu zdobył Marcin Stolarz. Od 70 minuty Stanowice grały w 10, po czerwonej kartce dla Jarosława Maziarza.

Herbapol Stanowice 1:2 (0:2) Darbor Bolesławice

Stolarz 64′ – Wojak 17′, Morąg 33′

Herbapol: Ślęczkowski – Mykytchyn, Pospiszyl J., Januszek (72′ Makowski), Lubczyński (82′ Sobczak), Więcław D. (46′ Więcław K.), Białecki, Maziarz, Osika, Pospiszyl M., Stolarz

Simajtis, Wiśniowski, Badyna, Jaworski

Darbor: Wiśniowski – Gawryszewski, Kuska, Smaruj, Wojak (90+4 Pogoda), Sobel M. (90+4 Kujawa), Pietruszka (90+4 Okarma), Morąg (62′ Czabanowski), Misiurka (77′ Jagła), Krawczyk, Camacho