25/02/2021

Ekstraliga: Ciekawostki z meczu Czarni Sosnowiec vs AZS PWSZ Wałbrzych

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym wyjazdowy mecz Team’u AZS PWSZ Wałbrzych z Czarnymi Sosnowiec zakończył zmagania w Ekstralidze. Tradycyjnie pomeczowa dawka statystyk i ciekawostek.

W meczu zaprezentowała się nieco inna jedenastka niż dotychczas. Z podstawowego składu trenera Kamila Jasińskiego zabrakło Marcjanny Zawadzkiej, która do tej pory nie występowała tylko w meczu z Polonią Poznań w sezonie 2018/2019. Zabrakło również z podstawy Anny Rędzi. Co ciekawe, Ania nie grała również w poprzednim spotkaniu z Czarnymi w Wałbrzychu w ramach 16 kolejki zakończonym remisem 2:2. Ofensywna piłkarka również nie wystąpiła w 2 kolejce, gdzie w Wałbrzychu nasz PWSZ pokonał 2:1 UKS SMS Łódź.

Nie obejrzeliśmy również Anny Zając, Wiktorii Kuciewicz, Dominiki Dereń, Martyny Zańko, Sabiny Ratajczyk i Natalii Piątek. Do wyjściowej jedenastki powróciła Jessica Pluta, którą ostatnio widzieliśmy na meczu 25 kolejki w Koninie w jedenastce. Karolina Ostrowska trzeci raz z rzędu grała od pierwszej minuty meczu i tym razem do ostatniej.

Klaudia Fabova zdobyła swoją 15 bramkę w sezonie, a 6 w rundzie wiosennej.

Tak jak wspomniałem, wyjazdowy mecz z Czarnymi drugi raz z rzędu kończył sezon Ekstraligi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.