05/03/2021

A klasa: Zagłębie z Unią na remis

Mecz z Unią Jaroszów był dla Zagłębia trudnym pojedynkiem. Wałbrzyszanie musieli poradzić sobie z problem nadmiaru kartek i urazów. Do gry przygotowany był również trener zespołu Łukasz Wojciechowski.

Goście starali się wykorzystać nadarzającą się okazję, ale jak to w życiu czasem bywa, gdy chce się coś zrobić za bardzo, niekoniecznie musi się udać. Piłkarze z Jaroszowa stwarzali sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Pierwszego gola strzelili za to gospodarze. Ładnym uderzeniem popisał się Maciej Maciejczyk, który w 54 minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

To sprawiło, że goście zagrali odważniej. Dobrze na boisku radził sobie Dobrowolski. Nieźle Bohonos. Ostatecznie bramkę zdobył zawsze groźny Sypko. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Zagłębie Wałbrzych – Unia Jaroszów 1:1 (0:0)
54’ Maciejczyk – 64’ Sypko

Zagłębie: Gałek – Kostko, Sobotka (70’ Wojciechowski), Matuła (37’ Sabiniarz), Fijałkowski (80’ Górecki), Mlostek, Maciejczyk, Pawełek (46’ Ślisz), P. Dobiega, Szymaniak, M. Dobiega

Unia: Krawczyk – Fedyczkowski, T. Warych (55’ Chaba), Czapla, Sypko, Makówka, Łukasiewicz, Kowalczyk, Dobrowolski, Bohonos, Bobowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.