A klasa: Błękitni rozbijają Czarnych w drugiej części meczu

Spotkanie dla obu drużyn było bardzo ważne. Po sensacyjnym zwycięstwie Nd Górnikiem II Wałbrzych, wielu kibiców przyglądało się formie Czarnych. Pierwsze 45 minut pokazało, że w zespole z Wałbrzych drzemią spore możliwości. Goście od 13 minuty prowadzili 1:0. Wszystko układało się według jasno określonego planu. Niestety wszystko legło w gruzach w drugiej odsłonie.

Gospodarze z minuty na minutę zaczęli przeważać. Grali szybciej. Byli bardzie zaangażowani w grę i częściej gościli pod bramką Rudnickiego. Szybko też zaczęli odrabiać straty Bramka wyrównująca padła w 54 minucie. Dziesięć minut później gospodarze już prowadzili. Na kwadrans przed końcem spotkania, udokumentowali swoją dobrą grę, bramką numer trzy. W doliczonym czasie Patryk Łuka dobija rywala i trzy punkty zostają w Słotwinie.

Błękitni Słotwina – Czarni Wałbrzych 4:1 (0:1)
54’ Dukat, 64’ 75’ Ł. Krzeczowski, 90+4’ Łuka – 13’ Zawadzki

Błękitni: Kuczmajewski – Tokarz (87’ Bonciun), Szubart, Bęc (55’ Śliwa), Rudnicki, Mróz, Łuka, Ł. Krzeczowski, M. Krzeczowski, Kolon, Dukat (80’ Lis)

Czarni: Rudnicki – Slipets (70’ Arski), Zawadzki, Szarek, Sęk (60’ Baszak), Nowicki, Kumor, Konsewicz, Gołek (65’ Kasprzyk), Fiszer, Chodacki