Ekstraliga: Team AZS PWSZ Wałbrzych na Gali Sportu Akademickiego

Przypomnijmy, że nasz Team AZS PWSZ Wałbrzych wywalczył brązowe medale na ostatnich Akademickich Mistrzostwach Polski, które miały miejsce w Opolu. Dziś delegacja odebrała nagrody i podziękowania od Akademickiego Związku Sportowego we Wrocławiu.

We Wrocławiu, na legendarnym GEMie odbyła się, jak co roku, Gala Sportu Akademickiego, na której obecne były Jagoda Sapor (bramkarka), ofensywna Dominika Dereń, Prezes Tadeusz Pogorzelski i wiceprezes Krzysztof Janczak.

Dolnośląski AZS z siedzibą we Wrocławiu uhonorował PWSZ za osiągnięcia sportowe w sezonie 2018/2019 – brąz AMP w Futsalu, czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Ekstraligi – najwyższe wśród klubów uczelnianych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Małgorzata Mesjasz przechodzi do Turbine Potsdam

Kapitan Team’u AZS PWSZ Wałbrzych po blisko pięciu sezonach opuszcza drużynę, z którą wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i zdobywała brązowy medal. Mowa o Małgorzacie Mesjasz, która zasili niemiecki Turbine Potsdam. Gosia była ostoją obrony, całego Team’u AZS PWSZ Wałbrzych. Aktualnie, to najlepszy czas dla reprezentantki Polski by jeszcze […]