A klasa: Wspaniałe 20 minut w Dziećmorowicach

Jakub Zima

Wszystko zaczęło się już w 8 minucie. Pierwszego gola dla gości zdobył Michał Krzeczowski. Błękitni z prowadzenia cieszyli się jednak zaledwie 4 minuty. Kiedy jednak w 12 minucie padła bramka wyrównująca, nikt się nie spodziewał, że już 120 sekund później ponownie celnym trafieniem popisze się Michał Krzeczowski. Radość z prowadzenia i tym razem trwała bardzo krótko. W 16 minucie popis strzelecki rozpoczął Damian Baran. Jego trafienie w 19 minucie pozwoliło gospodarzom wyjść na prowadzenie. To z 81 minuty ustaliło wynik spotkania.

Piękne pierwsze 20 minut gry, w których zobaczyliśmy aż pięć bramek. Ostatecznie jednak zasłużone zwycięstwo Sudetów Dziećmorowice, z którymi na ich obiekcie każdemu gra się niezwykle trudno.

Sudety Dziećmorowice – Błękitni Słotwina 4:2 (3:2)
12′ Wądołowski, 16′ 19′ 81′ Baran – 8′ 14′ M. Krzeczowski

Sudety: Marcin Byra – Krzysik, Wodnicki, (65′ Skrzypiec), Wądołowski (87′ Dziędziel), Szpindler (60′ Lech), Łęczycki, Kwiatkowski, P. Kurcek (75′ O. Kurcek), Choma, Mariusz Byra (80′ Kozioł)

Błękitni: Kuczmajewski – Tokarz (40′ Śliwa), P. Piątkiewicz, T. Piątkiewicz, Mróz, Łuka, Kukułka (70′ Lis), Ł. Krzeczowski, M. Krzeczowski, Kolon (84′ Bonciun), Dukat (70′ Patyk)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

MP U19: Piotr Jagieła (AZS Wrocław) - Chcemy prezentować dynamiczny i agresywny football

Najważniejszy event tego lata, czyli XX Mistrzostwa Polski U19 – Łódź 2019 startują w najbliższy poniedziałek (24.06.). Dla naszego portalu, na temat zbliżającego się Czempionatu głos zabrał trener AZS’u Wrocław – Piotr Jagieła. “Praktycznie 3/4 zespołu jadącego na Mistrzostwa Polski do Łodzi to zawodniczki kadry ekstraligi. Po zakończonym sezonie dostały […]