25/02/2021

Ekstraliga: Alicja Materek dołącza do Team’u AZS PWSZ Wałbrzych

Do Team’u AZS PWSZ Wałbrzych dołączyła Alicja Materek. Pierwszy transfer w kwestii nadchodzącego sezonu 2019/2020 w zespole trenera Kamila Jasińskiego ma na celu wzmocnienie ofensywnej strony drużyny.

Alicja Materek jest wychowanką Pragi Warszawa (I liga grupa północna). Brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, grała w reprezentacji Polski U17 i U19, a ostatnie dwa sezony spędziła w Górniku Łęczna (Ekstraliga), gdzie zdobyła dwa razy z rzędu Mistrzostwo Polski.

Alicja znana jest ze swojej ofensywnej strony. Piłkarka charakteryzuje się szybkością, techniką oraz dobrym, solidnym wykończeniem akcji.

Od przyszłego sezonu będę reprezentowała barwy klubu AZS PWSZ Wałbrzych. Mam nadzieję, że szybko zaaklimatyzuje się w nowym klubie, będę mogła się rozwijać, zdobywać cenne doświadczenie, tworzyć zgrany Team z dziewczynami na boisku, jak i poza nim” – rozpoczyna Alicja

W życiu ważne są trzy rzeczy: wybór, szansa i zmiana. Musisz dokonać wyboru, skorzystać z szansy, jeśli chcesz coś w życiu zmienić. A czas na zmiany w moim życiu jako piłkarki właśnie przyszedł” – zaznacza nowa twarz Team’u AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.