Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ekstraliga: Ewa Cieśla dołącza do Team’u AZS PWSZ Wałbrzych

Ekstraliga: Ewa Cieśla dołącza do Team'u AZS PWSZ Wałbrzych

Trzeci transfer drużyny prowadzonej przez trenera Kamila Jasińskiego dotyczy kolejnej ofensywnej siły. Tym razem mowa o Ewie Cieśli, czyli byłej już kapitan zespołu AZS PSW Biała Podlaska.

Ewa Cieśla jest wychowanką Sparty Daleszyce. Grała także w Sportowej Czwórce Radom i Olimpi Szczecin skąd przeniosła się do AZS PSW Biała Podlaska. Tworzyła przed laty reprezentację Polski U19, której była kapitanem. W minionym sezonie dla drużyny trenera Michała Kwietnia zdobyła 13 bramek.

Piłkarka na co dzień gra na środku pomocy, a charakteryzują ją przede wszystkim mocne rzuty wolne. Co ciekawe, Ewa była bliska dołączenia do PWSZ już na sezon 2016/2017. Wówczas jednak postanowiła nadal grać w Białej Podlaskiej.

Ukończyłam na uczelni licencjat i uważam, że to już czas na zmiany. Chce spróbować czegoś innego, nowego, powalczyć o inne cele” – rozpoczyna Ewa

Wybralam Wałbrzych, ponieważ ten klub daje mi możliwość połączenia gry w piłkę z dalszym studiowaniem oraz walkę o najwyższe miejsca w klasie rozgrywkowej” – tłumaczy nowa zawodniczka PWSZ

Ekstraliga: Ewa Cieśla dołącza do Team'u AZS PWSZ Wałbrzych

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P