A klasa: Mineralni w formie!

Jakub Zima
Przygotowująca się do rozgrywek A-klasy drużyna MKS-u Szczawno-Zdrój rozegrała w niedzielę sparing z beniaminkiem A-klasy LKS Kłos Lutomia (Wałbrzych, grupa 2). MKS od samego początku spotkania dyktował warunki gry i nie pozwalał gospodarzom zagrozić swojej bramce. Swoją przewagę w pierwszej połowie MKS udokumentował dwoma trafieniami po kontrach w wykonaniu Filipa Brzezińskiego.

Po zmianie stron padło jeszcze 7 bramek, z czego 6 strzelili Mineralni. Do bramki Kłosa ponownie trafił Brzeziński, a swoje trafienie zaliczył również z rzutu karnego Paweł Tobiasz. Oprócz wspomnianej dwójki, do siatki rywali trafiło jeszcze 3 testowanych zawodników oraz padł jeden gol samobójczy.

Wynik rywalizacji mógł być jeszcze wyższy, gdyby MKS wykorzystał wszystkie dogodne sytuacje. Drugiego karnego nie wykorzystał między innymi Paweł Tobiasz, który kilka minut po pierwszej jedynastce, ponownie stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Tym razem zawodnik zielono-białych minimalnie przestrzelił i piłka przeszła obok bramki. Mecz zakończył się więc wynikiem 8:1 dla MKS-u, a trener Piotr Borek zebrał kolejne cenne informacje, przed rozpoczynającym się już 15 sierpnia sezonem. Cieszyć może skuteczność drużyny w tym meczu, jednak jest jeszcze sporo pracy, aby zgrać zespół z nowymi zawodnikami, którzy pojawili się w klubie.

foto użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kolarstwo: Za nami jubileuszowa edycja Sudety MTB Challenge w Głuszycy

Kolarze z całego świata gościli w Głuszycy z okazji 15. edycji Sudety MTB Challenge. 2 sierpnia zmierzyli się z ostatnim etapem jednego z najcięższych maratonów górskich w Polsce. Zawodnicy przyjechali do Głuszycy już 31 lipca. Wyruszyli z Barda przejeżdżając między innymi przez trasy Strefy MTB Sudety, największego systemu górskich tras […]