Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Mineralni w formie!

A klasa: Mineralni w formie!

MKS Szczawno Zdrój - Kłos Lutomia

Przygotowująca się do rozgrywek A-klasy drużyna MKS-u Szczawno-Zdrój rozegrała w niedzielę sparing z beniaminkiem A-klasy LKS Kłos Lutomia (Wałbrzych, grupa 2). MKS od samego początku spotkania dyktował warunki gry i nie pozwalał gospodarzom zagrozić swojej bramce. Swoją przewagę w pierwszej połowie MKS udokumentował dwoma trafieniami po kontrach w wykonaniu Filipa Brzezińskiego.

A klasa: Mineralni w formie!

Po zmianie stron padło jeszcze 7 bramek, z czego 6 strzelili Mineralni. Do bramki Kłosa ponownie trafił Brzeziński, a swoje trafienie zaliczył również z rzutu karnego Paweł Tobiasz. Oprócz wspomnianej dwójki, do siatki rywali trafiło jeszcze 3 testowanych zawodników oraz padł jeden gol samobójczy.

A klasa: Mineralni w formie!

Wynik rywalizacji mógł być jeszcze wyższy, gdyby MKS wykorzystał wszystkie dogodne sytuacje. Drugiego karnego nie wykorzystał między innymi Paweł Tobiasz, który kilka minut po pierwszej jedynastce, ponownie stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Tym razem zawodnik zielono-białych minimalnie przestrzelił i piłka przeszła obok bramki. Mecz zakończył się więc wynikiem 8:1 dla MKS-u, a trener Piotr Borek zebrał kolejne cenne informacje, przed rozpoczynającym się już 15 sierpnia sezonem. Cieszyć może skuteczność drużyny w tym meczu, jednak jest jeszcze sporo pracy, aby zgrać zespół z nowymi zawodnikami, którzy pojawili się w klubie.
A klasa: Mineralni w formie!A klasa: Mineralni w formie!

A klasa: Mineralni w formie!

foto użyczone

A klasa: Mineralni w formie!