Dobrosław pożongluje w przerwie meczu Minersów!!

Jakub Zima

Na początku letnich wakacji Dobrosław Kowalski ustanowił nowy Rekord Guinessa w podbijaniu piłki do rugby. Wszyscy doskonale pamiętamy jego walkę w pełnym słońcu na terenie odkrytego basenu OSiR Świebodzice. Był “pot, krew i łzy szczęścia”…, a tak serio Dobrosław pokazał wszystkim swoje zamiłowanie do freestyle’u.

Tym razem trafia się okazja żeby pokazać się szerszej publiczności podczas meczu futbolu amerykańskiego. Jeśli zatem ktoś chce zobaczyć czym się różni żonglerka piłki do rugby od tej do futbolu, 10 sierpnia musi usiąść na trybunach stadionu przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu.

Miners Wałbrzych od 13:30 grać będą z Białymi Lwami Gdańsk mecz w ramach 2 Ligi Futbolu Amerykańskiego LFA2. Zwycięstwo przybliży wałbrzyską drużynę do awansu do rundy play-off.

Tak na dzisiejszym treningu z piłką do futbolu radził sobie Dobrosław Kowalski.

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Cenny triumf Olimpii Szczecin

W Szczecinie byliśmy świadkami magicznego rozdziału Ekstraligi 2019/2020. Drużyny Olimpii Szczecin i AZS’u Wrocław wykręciły fantastyczny pojedynek w otoczeniu wielu kibiców i przyrody stadionu przy Bandurskiego. Napięcie rosło z każdą minutą. W końcu był to nie tylko mecz o trzy punkty, ale również rewanż za Mistrzostwa Polski U19-Łódź 2019. Dla […]