Uwaga!! Zmiany w redakcji Sportowego Wałbrzycha!!

Jakub Zima

Redakcja Sportowego Wałbrzycha informuje, iż z dniem 13 sierpnia zakończyła współpracę z redaktorem, komentatorem sportowym Piotrem Walkowiakiem. Minione dwanaście miesięcy było pasmem wzlotów i upadków. Ciekawych inicjatyw i wspólnych realizacji programowych.

Obecnie jednak w wizji rozwoju Sportowego Wałbrzycha zabraknie miejsca na inicjatywy, którymi Piotr Walkowiak chciałby się zajmować. Z tego powodu Sportowy Wałbrzych daje miłośnikowi kobiecej piłki nożnej wolną rękę w realizacji swoich sportowych marzeń.

Nie wykluczamy, że drogi Sportowego Wałbrzycha i Piotra Walkowiaka jeszcze się kiedyś przetną. W świecie sportu jest jeszcze wiele niezrealizowanych projektów. Póki co, życzymy powodzenia w dalszej pracy i do zobaczenia, usłyszenia w eterze.

Jakub Zima
Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

B klasa: Przed nami pierwsza kolejka

Przed nami początek rozgrywek B klasy sezonu 2019/2020. Czego możemy się spodziewać? Będzie to sezon pełen niespodzianek i trudnych, zaciętych spotkań. Spadkowicze z A klasy będą chcieli jak najszybciej wrócić ligę wyżej, ale mamy też kilka drużyn, które mogą namieszać w rozgrywkach. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 15 sierpnia. Czwartkowe […]