08/03/2021

III liga kobiet: Zagłębie Wałbrzych zagrało sparing z Orlikiem Jelenia Góra

SONY DSC

Mecz, który z zainteresowaniem oglądało wiele osób. Na wałbrzyskim stadionie poza gośćmi z Jeleniej Góry byli również przedstawiciele Ślęzy Wrocław, drużyny, z którą przyjdzie wałbrzyszankom zagrać już w następną niedzielę. Będzie to inauguracja III ligi dla tego zespołu.

 

Jak wyglądał sparing? Tak jak mógł wyglądać, gdy naprzeciw siebie stają dwie tak rózne drużyny. Młoda, dopiero zaczynająca drużyna Zagłębia, potrafiła jednak zaprezentować kilka ciekawych zagrań i choć wynik końcowy sugerował co innego, należy cieszyć się z tego, że pomimo takiej dysproporcji sił, dało się w poczynaniach młodych piłkarek Zagłębia dostrzec wiele pozytywnej energii. Ta zaprocentuje na przyszłość.

 

W zespole prowadzonym przez Łukasza Wojciechowskiego zagrały:

Br.Ola Zieberker, Nikola Kaczanowska, Nikola Ostrowska, Natalia Marczewska, Justyna Zagozdon, Agata Markiewicz, Gabrysia Owczarz, Agata Kurowska, Maja Kozlowska, Julia Sitkiewicz, Sara Rudzik, Klaudia Winnicka, Vanessa Kamosz

Na urlopie wciąż przebywają utalentowane: Angelika Hudak, Nikola Ladenberger, Klaudia Stomiana, Kamila Janicka. Z powodu kontuzji nie zagrała Dorota Szywała. Natomiast bramkę dla Zagłębia strzeliła Sara Rudzik.

Uśmiech trenera po zdobytym golu… BEZCENNE – brawo i do boju!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.