A klasa: Victoria potwierdziła wysoką formę!

Jakub Zima

Mecz długimi fragmentami był bardzo wyrównany i choć to Victoria była zdecydowanym faworytem, zespół Czarnych grał ambitnie i długo dotrzymywał swojemu rywalowi kroku. Pierwszego gola strzelili jednak goście. Bramkę dla Victorii zdobył niezawodny Dominik Woźniak. W 40 minucie meczu padła jednak bramka wyrównująca.

Do 61 minuty kiedy to drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy Damian Sęk. Pomimo protestów piłkarzy z Wałbrzycha jakoby ich zawodnik wcześniej żadnej kartki nie otrzymał, sędzia swojej decyzji nie zmienił i Czarni do końca meczu musieli grać w osłabieniu.

Wtedy też festiwal strzelecki rozpoczęła drużyna ze Świebodzic. Bramki strzelali kolejno Kacper Wiśniewski, Paweł Grzesiak, Krzysztof Szymańczak i Dawid Krzyżanowski. Wynik meczu mógłby być jeszcze wyższy gdyby nie dobra postawa obrońców miejscowej drużyny i odrobinę lepsza skuteczność napastników Victorii.

Czarni Wałbrzych – Victoria Świebodzice 1:5 (1:1)
40′ Baszak – 16′ Woźniak, 75′ Wiśniewski, 82′ Grzesiak, 85′ Szymańczak, 90′ Krzyżanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

American Football: Wysoka porażka Miners w Toruniu

Mieli wygrać i cieszyć się z wielkiego sukcesu. Byli na to gotowi i pełni wiary pojechali do Torunia. Niestety przegrali i to bardzo wysoko. Jak potoczy się dalsza część sezonu Miners Krause Wałbrzych? Czas pokaże gdy 31 sierpnia wałbrzyscy futboliści zagrają z niepokonanym dotychczas zespołem Armady Szczecin. W Toruniu Angels […]