American Football: Wysoka porażka Miners w Toruniu

Jakub Zima

Mieli wygrać i cieszyć się z wielkiego sukcesu. Byli na to gotowi i pełni wiary pojechali do Torunia. Niestety przegrali i to bardzo wysoko. Jak potoczy się dalsza część sezonu Miners Krause Wałbrzych? Czas pokaże gdy 31 sierpnia wałbrzyscy futboliści zagrają z niepokonanym dotychczas zespołem Armady Szczecin.

W Toruniu Angels zagrali jakby byli zupełnie innym zespołem, niż ten, który przyjechał do Wałbrzycha. Perfekcyjne rozegranie. Determinacja i taktyczna konsekwencja. Wszystko to pozwoliło drużynie z Torunia wygrać i wyprzedzić Minersów w tabeli. Kiedy w przerwie wynik oscylował na granicy dwóch przyłożeń (0:14), goście mogli jeszcze myśleć o końcowym sukcesie. Niestety w dwóch kolejnych kwartach punktowali wyłącznie gospodarze i ostatecznie zakończyli mecz wygraną 35:0. Był to udany rewanż za porażkę w Wałbrzychu (14:28).

Angels Toruń – Miners Wałbrzych 35:0 (14:0, 0:0, 14:0, 7:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Górnik zamyka usta hejterom

Spotkanie 2 kolejki A klasy pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Orłem Witoszów cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców. Po wysokiej porażce biało-niebieskich w Dziećmorowicach, wszyscy chcieli zobaczyć na własne oczy co pokażą podopieczni trenera Marcina Domagały. Pokazali bardzo dużo dobrej i ciekawie zorganizowanej piłki. W obronie swoje zrobili Grzegorz Michalak i Mrowiec. […]