A klasa: Górnik zamyka usta hejterom

Spotkanie 2 kolejki A klasy pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Orłem Witoszów cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców. Po wysokiej porażce biało-niebieskich w Dziećmorowicach, wszyscy chcieli zobaczyć na własne oczy co pokażą podopieczni trenera Marcina Domagały.

Pokazali bardzo dużo dobrej i ciekawie zorganizowanej piłki. W obronie swoje zrobili Grzegorz Michalak i Mrowiec. Pod bramką rywala najwięcej zamieszania było zaś po akcjach Sobiesierskiego i Rodziewicza. Bramki jak na zawołanie strzelał Niedźwiedzki. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili już 4:0. Po 90 minutach gry na koncie mieli już 10 bramek. Wysoka wygrana zamyka więc hejterom usta i żywi nadzieję na coś więcej w przyszłości.

Górnik Wałbrzych – Orzeł Witoszów 10:0 (4:0)
5′ 13′ 50′ 69′ Niedźwiedzki, 20′ Rodziewicz, 35′ Frączek, 49′ 80′ Sobiesierski, 60′ 68′ Mrowiec

Górnik: Reczulski – Frączek, Marciniak, Sobiesierski, Rzeszotko, Rodziewicz, Biskup (60′ Igałowicz), Niedźwiedzki, Rosicki, Michalak, Mrowiec