Liga Okręgowa: Niespodzianka w Jedlinie

Jeszcze przed meczem punkt w meczu liderem gospodarze braliby w ciemno. Kiedy jednak do 93 minuty prowadzi się 1:0, utrata bramki i dwóch punktów boli podwójnie.

Zdrój Jedlina Zdrój zagrał wyjątkowo udane zawody. Gospodarze stworzyli kilka ciekawych sytuacji bramkowych, które przy odrobinę szczęścia można było zamienić na bramkę. Do przerwy jednak utrzymał się bezbramkowy remis.

Po zmianie stron gospodarze, ku uciesze kibiców, szybko objęli prowadzenie. W 46 minucie gola dla Zdroju zdobył Mateusz Kałwak. Od tego momentu piłkarze ówczesnego lidera tabeli, ruszyli do jeszcze bardziej odważnych ataków. Długo nic z nich nie wynikało i gdy kibice miejscowej drużyny cieszyli się już ze zwycięstwa, piłka wpadła do bramki. Niestety dla nich, był to gol wyrównujący.

Zdrój Jedlina Zdrój – Granit Roztoka 1:1 (0:0)
46′ Kałwak – 90+3′ Jędryka

Zdrój: Trzepak – Bednarz, Foltynowicz, Kałwak, Lipiński, Piwoński (57′ Kulpa), Rzeszót, Samiec, Tłuścik, Trojak, Zasada