A klasa: Darbor show w Bogaczowicach

Darbor Bolesławice nie zwalnia tempa. Po 11:0 z Unią Jaroszów, gromi drugą w stawce Unię z Bogaczowic.

Mecz od samego początku ułożył się korzystnie dla gości, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie. Wynik spotkania otworzył wyrastający na króla strzelców nowego sezonu Paweł Chrzan. Gospodarze walczyli, stwarzali sobie sytuacje, ale gole strzelali goście. Przed przerwą Dariusza Krynickiego pokonał jeszcze raz Paweł Chrzan i dwukrotnie Mariusz Morąg.

Po zmianie stron goście nie zwalniali tempa. Najpierw z rzutu karnego wynik podwyższa Gawryszewski. Później gole zdobywali jeszcze Wojak, Kuska i dwukrotnie Chrzan. Jedyną bramkę dla Unii strzelił Michał Krynicki.

Unia Bogaczowice – Darbor Bolesławice 1:9 (0:4)
56′ M. Krynicki – 2′ 23′ 76′ 90′ Chrzan, 32′ 45′ Morąg, 65′ Gawryszewski (k), 73′ Wojak, 81’Kuska

Darbor: Wiśniowski (46′ Romaniuk) -Jaworski (58′ M.Sobel), Gawryszewski, Krawczyk, Fijałkowski (46′ Gawlak), Kopacz (46′ Bieniasz), Kuska, Smaruj (70′ Kujawa), Morąg (46′ Czabanowski), Chrzan, Wojak
Unia: D. Krynicki – Wyszyński, Kawiński (50′ Kubiszyn), Sawicki,  Sz Pański,
Radzikowski, Dela, Dłużniewski, Sawicki, M. Krynicki, Kępiński (43′ Maksym)

zdjęcia: Iwona Krynicka (Unia Bogaczowice)