A klasa: Sudety ponownie lepsi od Górnika

Po porażce z Zielonymi Mrowiny, drużyna Sudetów Dziećmorowice liczyła na udany występ przed własną publicznością w meczu przeciwko Górnikowi Boguszów-Gorce. Spotkanie szczególnie w pierwszej połowie długo było wyrównane.

Pierwsze trafienie zaliczyli gospodarze w 21 minucie meczu. Po kolejnych 10 minutach był już remis. Determinacja i zaangażowanie gospodarzy w grę, przyniosło powodzenie tuż przed końcem pierwszej odsłony meczu.

Po zmianie stron dwa szybkie trafienia ponownie wzbudziły emocje. Najpierw Lech na 3:1. Zaledwie 5 minut później Krawczyński zmniejsza stratę. Jedna bramka różnicy dodała gościom animuszu. Zagrali bardziej odważnie. Próbowali zdobyć kolejne bramki. Te jednak padły łupem Barana i Osieckiego. Trzy punkty zostały zaś w Dziećmorowicach

Sudety Dziećmorowice – Górnik Boguszów Gorce 6:2 (2:1)
21′ 40′ Grzesiak, 50′ Lech, 62′ 89′ Osiecki, 80′ Baran – 31′ Milczarek, 55′ Krawczyński