02/03/2021

A klasa: KS Walim ogrywa faworyzowany Herbapol

Obie drużyny znane są z tego, że grają do końca. Na boisku w Walimiu gra się dodatkowo, wyjątkowo trudno. Herbapol niejednokrotnie potrafił takie trudności pokonywać. Tym razem jednak gospodarze okazali się bardziej wyrachowani. Wykorzystali stworzone przez siebie sytuacje i z minuty na minutę powiększali przewagę.

Znakomicie spisali się Nasi piłkarze w pierwszym meczu przed własną publicznością. Mimo, że przed meczem to Herbapol był faworytem, Walimiacy nie pozostawili złudzeń kto był lepszy tego dnia zdobywając 4 bramki po widowiskowych akcjach. Brawo drużyna, brawo kibice – piszą na swoim profilu społecznościowym włodarze klubu.

Drużyna ze Stanowic miała kilka dogodnych sytuacji, których nie umiała wykorzystać. Zaledwie jeden gol, dający wyrównanie tuż przed przerwą, rozbudził apetyty kibiców Herbapolu. Ostatecznie jednak Kowal i Słapek zatrzymali komplet punktów dla gospodarzy.

No i stało się… . Ciężki mecz. Do wygrania, ale nie tym razem. Walka z przeciwnikiem była zacięta. Cała drużyna walczyła ze wszystkich sił. Niektóre decyzje sędziego nie pomagały nam, posypały się żółte kartki dla nas jak i dla rywali. Tym razem 3 punkty nam uciekły… Panowie nie przejmujemy się i walczymy dalej – tak do boju w następnej kolejce zagrzewają swoich piłkarzy włodarze klubu Herbapol Stanowice

KS Walim – Herbapol Stanowice 4:1 (1:1)
40′ 86′ Kowal, 52′ 73′ Słapek – 45+1′ Matuszak

Walim: Ł. Gut – Rzeczycki, Byrski, Słapek, Miklas, D. Kraus, Drąg, Siekiera (86′ P. Gut), Szczybelski (46′ Skotnicki), A. Kraus (89′ Młocek), Kowal

Herbapol: Ślęczkowski – Białecki (46′ Gębala), Kuczma, Lesiński, Matuszak, Osika (70′ Rogaczewski), J. Pospiszyl, M. Pospiszyl, D. Więcław, K. Więcław, Żmijewski (46′ Makowski)

zdjęcia: Herbapol Stanowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.