Liga Okręgowa: Zdrój lepszy od Orła

Jakub Zima

Bardzo zacięte i wyrównane spotkanie zobaczyli kibice na stadionie w Lubawce. W pierwszej połowie, pomimo wielu szans gola zdobyli jedynie goście. Do bramki Orła trafił Mateusz Kałwak. Zaskakująco dobra gra gości zaskoczyła miejscową drużynę. Inteligencją piłkarską przy drugiej bramce, ponownie popisał się Mateusz Kałwak.

Kiedy wydawało się, że nic ciekawego już nie zobaczymy, bramkę dla Orła zdobył Marcin Michnicki. Na więcej jednak gospodarzy już nie było stać. Nie pomogły nawet dwa wykluczenia dla piłkarzy Zdroju. Za dwie żółte kartki, do szatni, odesłani zostali Jarosław Piątek i Łukasz Samiec. Orzeł przegrywa pierwszy raz w sezonie, komplet punktów wędruje zaś do Jedliny Zdrój.

Orzeł Lubawka – Zdrój Jedlina Zdrój 1:2 (0:1)
75′ Michnicki – 30′ 65′ Kałwak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Herbapol wygrywa z Górnikiem

Wyjątkowo zacięte i emocjonujące spotkanie dało kibicom w Stanowicach bardzo dużą dawkę wrażeń. Mecz mógł się podobać każdemu. Może i padła tylko jedna bramka, ale mnogość sytuacji oraz dwie czerwone kartki dla Górnika. Kibice na trybunach i wspaniała atmosfera w trakcie meczu sprawiła, że jeszcze długo będziemy wspominać to co […]