II liga siatkówki: MKS Aqua Zdrój pierwszy raz na parkiecie w nowym sezonie

Jakub Zima

Już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad siłą nowego składu drużyny MKS Aqua Zdrój Wałbrzych. Już w najbliższą sobotę, 14 września, w Centrum Sportowo Rekreacyjnym Aqua Zdrój, odbędzie się turniej, w którym na własne oczy przekonamy się, na co stać wałbrzyskich siatkarzy.

Rywalami drużyny prowadzonej przez Janusza Ignaczaka, będą Olavia Oława i Chrobry Głogów. Pierwszy mecz w zawodach wałbrzyszanie zagrają z Olavią o godzinie 11:00. Drugi o 16:00 z Chrobrym. Dodatkowo o 13:30 Olavia zagrają przeciwko drużynie z Głogowa.

Skład MKS Aqua Zdroju Wałbrzych:

  • Rozgrywający: Jakub Gontarewicz (ur 1997, poprzednio Mickiewicz Kluczbork)
  • Atakujący: Kajetan Kulik (1995)
  • Przyjmujący: Sebastian Zieliński (1991), Marcin Dereń (1998), Jan Gawryś (1999), Karol Redyk (1998, Chrobry Głogów)
  • Środkowi: Radosław Nowak (1993), Karol Szczygielski (1989), Mikołaj Sroka (2001), Jarosław Pizuński (1987, VC Wolfurt, Austria)
  • Libero: Bartłomiej Dzikowicz (1989, Gwardia Wrocław)

Trenerem zespołu został Janusz Ignaczak. W rolę asystenta wcieli się Fabian Kurzawiński. Start sezonu zaplanowano na 28 września. Rywalem MKSu Aqua Zdrój Wałbrzych będzie drużyna Rośki Syców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

American Football: Juniorzy wkraczają do akcji

Już w najbliższą sobotę, 14 września, na bocznym boisku kompleksu Aqua-Zdrój juniorzy Miners Krause Wałbrzych zagrają pierwsze spotkanie ligowe. Rywalem wrocławskie Pantery! Początek spotkania o godzinie 14:00. W niedzielę 15 września, drużyna seniorów zagra swój mecz play-off w półfinałach Drugiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (LFA2) Related posts:Zagrają o Puchar BurmistrzaSiatkówka: Wałbrzyszanki […]