A klasa: Victoria pewnie ogrywa Górnika Nowe Miasto

Mecz pomiędzy Victorią Świebodzice a Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych zapowiadał się bardzo ciekawie. Zgromadzonych kibiców na trybunach nie rozczarował. Fanów Górnika zaskoczył jednak wynik, który sugerowałby jednostronne widowisko.

Pierwszy gol padł dość szybko. Już w 9 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Kacper Wiśniewski. Kolejne sytuacje dodawały pikanterii. Emocje rosły. Wynik się jednak nie zmieniał. W końcu w 35 minucie rywalizacji, czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Fedycki. Chwilę później Daniel Gandera podwyższył na 2:0.

W drugiej połowie gospodarzom grało się lepiej. Więcej swobody na boisku sprawiło, że Victorii łatwiej było konstruować grę w ofensywie. W końcu padły też kolejne bramki. W 67 minucie trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Tomasz Borgoń. Kilka chwil później rywala dobił Dominik Woźniak.

Victoria Świebodzice – Górnik NM Wałbrzych 4:0 (2:0)
9′ Wiśniewski, 36′ Gandera, 67′ Borgoń, 70′ Woźniak