05/03/2021

Zdrój w nieco silniejszym składzie w porównaniu do początku sezonu, podejmował zawsze groźną Karolinę Jaworzynę Śląską. Mecz od pierwszej minuty toczył się w dość szybkim tempie. Ton grze w początkowym fragmencie spotkania nadawali goście. Dwukrotnie sam na sam z Michałem Trzepakiem znalazł się w tym czasie Olivera. Dwukrotnie jednak to bramkarz Zdroju okazał się sprytniejszy.

Z biegiem czasu mecz się wyrównał, a nawet lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy trenera Kwiatkowskiego. Dobrze na skrzydle radzili sobie Kałwak i Zasada. Sporo zagrożenia pod bramką Konrada Leletko robili Pereira i Bartkowiak. Gola zdobył jednak Łukasz Samiec, który perfekcyjnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron gra w dalszym ciągu była bardzo dynamiczna. Raz jedna raz druga drużyna gościła pod bramką swojego rywala. Dobrze grał Radevyh. Groźnie w pole karne wbiegał Putaj. Sporo zamieszania robił również Tymcik. Z drugiej strony kapitalnych sytuacji nie potrafili wykorzystać Tłuścik i Bartkowiak, co zemściło się w 77 minucie meczu. Wyrównującego gola dla Karoliny zdobył Olivera.

Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 (1:0)
40′ Ł. Samiec – 77′ Olivera

zdjęcie: screen z transmisji na żywo Sportowy Wałbrzych TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.