Liga Okręgowa: Remis Zdroju

Jakub Zima

Zdrój w nieco silniejszym składzie w porównaniu do początku sezonu, podejmował zawsze groźną Karolinę Jaworzynę Śląską. Mecz od pierwszej minuty toczył się w dość szybkim tempie. Ton grze w początkowym fragmencie spotkania nadawali goście. Dwukrotnie sam na sam z Michałem Trzepakiem znalazł się w tym czasie Olivera. Dwukrotnie jednak to bramkarz Zdroju okazał się sprytniejszy.

Z biegiem czasu mecz się wyrównał, a nawet lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy trenera Kwiatkowskiego. Dobrze na skrzydle radzili sobie Kałwak i Zasada. Sporo zagrożenia pod bramką Konrada Leletko robili Pereira i Bartkowiak. Gola zdobył jednak Łukasz Samiec, który perfekcyjnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron gra w dalszym ciągu była bardzo dynamiczna. Raz jedna raz druga drużyna gościła pod bramką swojego rywala. Dobrze grał Radevyh. Groźnie w pole karne wbiegał Putaj. Sporo zamieszania robił również Tymcik. Z drugiej strony kapitalnych sytuacji nie potrafili wykorzystać Tłuścik i Bartkowiak, co zemściło się w 77 minucie meczu. Wyrównującego gola dla Karoliny zdobył Olivera.

Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 (1:0)
40′ Ł. Samiec – 77′ Olivera

zdjęcie: screen z transmisji na żywo Sportowy Wałbrzych TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Ciężki bój Orła w Żarowie

Kibice obydwu drużyn, oglądając mecz, czuli się jakby bawili się w wesołym miasteczku. Tym razem jednak przejażdżka piłkarskim rollercosterem, nie dla wszystkich zakończyła się szczęśliwie. Pierwsze dwa trafienia zaliczyli goście. Najpierw Zwolennik później Głowacki pokonał bramkarza Zjednoczonych. To sprawiło, że do przerwy Orzeł prowadził dość pewnie. Wszystko zaczęło się psuć […]