A klasa: Ciężki bój Górnika

Jakub Zima

Górnik Wałbrzych po bardzo zaciętym meczu wygrywa z Czarnymi Wałbrzych zaledwie jedną bramką. Dobra pierwsza połowa w wykonaniu biało-niebieskich dała jednak zaledwie jedną bramkę. Szczęśliwym strzelcem okazał się Bartosz Siwiński. Kilka niewykorzystanych sytuacji i duży niedosyt kibiców Górnika.

Po zmianie stron dużo lepiej zaprezentowali się gospodarze. Gra Czarnych mogła się podobać zarówno w obronie jak i w ofensywie. Brakowało jednak wykończenia akcji. Ostatecznie pomimo starań gospodarzy Górnik Wałbrzych, skromnie, ale wygrywa z Czarnymi 1:0.

Szkoda, szkoda, szkoda… Wynik ustalony został w pierwszej połowie, która stała pod znakiem przewagi “biało-niebieskich” i mogli oni zdobyć kolejne gole, ale brakowało skuteczności. Po przerwie gra się wyrównała, zagraliśmy naprawdę dobrą drugą połówkę, ale nie udało się doprowadzić do wyrównania… Brawa za walkę! – mówił po meczu prezes klubu Tomasz Stasiński.

Czarni Wałbrzych – Górnik Wałbrzych 0:1 (0:1)
Siwiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Darbor wrócił na właściwe tory

Darbor Bolesławice po dotkliwej porażce z Górnikiem Wałbrzych, rozegrał bardzo dobre zawody i bez problemu odprawił z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem na boisku w Bolesławicch gorycz porażki musiał przełknąć beniaminek z Mrowin. Strzelanie zaczęło się już w 15 minucie meczu. Pierwszą bramkę zdobył Szymon Kopacz. Później do bramki Zielonych […]