A klasa: Victoria rzutem na taśmę

Jakub Zima

Victoria Świebodzice walczyła o punkty z Włókniarzem Głuszyca, który od pewnego czasu jest zespołem bardzo niewygodnym dla wielu wyżej notowanych zespołów. Początek spotkania należał jednak do gospodarzy, którzy szybko próbowali zdobyć prowadzenie. Dobrze w bramce Włókniarza prezentował się Arkadiusz Pastuła. Bramkę na 1:0 Mineralni zdobyli dopiero w 38 minucie gry. Przytomnością umysłu wykazał się Tomasz Borgoń i drużyna prowadzona przez trenera Kulika musiała szczęścia szukać już po przerwie.

Po zmianie stron gościom najpierw dopisało a później opuściło szczęście. Najpierw padła bramka wyrównująca, by od 51 minuty, po drugiej żółtej kartce i w konsekwencji czerwonej dla Dominika Kaźmierczaka goście musieli grać w osłabieniu. Pomimo gry w przewadze gospodarze nie potrafili zdobyć upragnionej bramki. Ta padła dopiero na trz minuty przed zakończeniem spotkania. To jednak wystarczyło by dopisać do swojego konta komplet punktów.

Victoria Świebodzice – Włókniarz Głuszyca 2:1 (1:0)
38′ Borgoń, 87′ Gromniak – 46′ Chmielarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Ciężki bój Górnika

Górnik Wałbrzych po bardzo zaciętym meczu wygrywa z Czarnymi Wałbrzych zaledwie jedną bramką. Dobra pierwsza połowa w wykonaniu biało-niebieskich dała jednak zaledwie jedną bramkę. Szczęśliwym strzelcem okazał się Bartosz Siwiński. Kilka niewykorzystanych sytuacji i duży niedosyt kibiców Górnika. Po zmianie stron dużo lepiej zaprezentowali się gospodarze. Gra Czarnych mogła się […]