Liga Okręgowa: Orzeł bez problemu

Jakub Zima

Fenomenalna dyspozycja Krzysztofa Musiała, dała Orłowi awans do Ligi Okręgowej w poprzednim sezonie. Dzisiaj ten sam Krzysztof Musiał daje punkty i radość kibicom, grając tak jakby nieco wyżej notowani rywale, wciąż byli dla niego zbyt łatwi.

Sam mecz zaczął się od piorunującego uderzenia Orła. Musiał już w 2 minucie otworzył wynik spotkania. Jednak już po 120 sekundach było remisowo. Ciekawie grająca drużyna Orła próbowała narzucić rywalowi swój styl gry. Goście robili co mogli by przeciwstawić się rywalowi, ale z każdą kolejną minutą Orzeł zwiększał swoją przewagę. Do przerwy Krzysztof Musiał wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Taki obrót sprawy pozwolił kontynuować miejscowej drużynie plan na mecz. Efektem kolejna bramka.

W Lubawce często daje się słyszeć stwierdzenie, że: Orzeł z Musiałem w składzie, to jak Lewandowski w Bayernie. Skalę tego porównania muszą ocenić kibice, ale w ostatniej kolejce Ligi Okręgowej to Krzysztof Musiał trzykrotnie trafił do bramki Gromu Witków, dając tym samym gospodarzom kolejne punkty.

Orzeł Lubawka – Grom Witków 3:1 (2:1)
2′ 20′ 87′ Musiał – 4′ Jędrasiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Zdrój do jednej bramki

Zdarzają się takie mecze, co do których kibice mają wysokie oczekiwania. W Jedlinie Zdroju miejscowy KS Zdrój miał zapewnić licznie zebranym kibicom dużą dawkę radości. Przeciwnik zapowiadał jednak, że tanio skóry nie sprzeda. Na boisku okazało się, że od słów do czynów to daleka droga. Gospodarze szybko zdominowali rywala i […]