Liga Okręgowa: Zdrój do jednej bramki

Jakub Zima

Zdarzają się takie mecze, co do których kibice mają wysokie oczekiwania. W Jedlinie Zdroju miejscowy KS Zdrój miał zapewnić licznie zebranym kibicom dużą dawkę radości. Przeciwnik zapowiadał jednak, że tanio skóry nie sprzeda.

Na boisku okazało się, że od słów do czynów to daleka droga. Gospodarze szybko zdominowali rywala i od samego początku do ostatniego gwizdka dążyli do jak największej zdobyczy bramkowej. Pierwszy gol padł jednak dopiero w 22 minucie meczu. Przed przerwą bramkę zdobył jeszcze Dos Santos Pereira i piłkarze Zdroju na przerwę schodzili z zaledwie dwubramkową przewagą. Po zmianie stron podopieczni trenera Kwiatkowskiego zaatakowali jeszcze bardziej odważnie, czego efektem były kolejne bramki, a efektowne zwycięstwo stało się faktem.

KS Zdrój Jedlina Zdrój – Sparta Ziębice 6:0 (2:0)
22′ Lipiński, 28′ Dos Santos Pereira, 51′ Kałwak, 60′ D. Samiec, 74′ 87′ Tłuścik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zagłębie szczęśliwie remisuje. Unie bez punktów

Zagłębie Wałbrzych zagrało kolejny mecz, w którym rywalem była wyżej notowana drużyna. KS Walim od pewnego czasu dość skrupulatnie wykorzystuje swoje szanse na punkty. Walimska ekipa lubi też wygrywać na Arenie Dąbrowskiego. Tym razem jednak celowniki gości były mocno rozregulowane. Świetne noty zebrał również bramkarz Zagłębia i podział punktów stał […]