A klasa: Remis w Dziećmorowicach

Mecz walki i dużego zaangażowania. Gospodarze długimi fragmentami potrafili panować nad piłką. Brakowało jednak skuteczności. Rozczarowanie na trybunach dało się zauważyć, po każdej kolejnej zmarnowanej sytuacji.

Niemoc strzelecka trwała i trwała. Tuż przed końcem pierwszej połowy Damianowi Baranowi udało się jednak umieścić piłkę w siatce. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Chwilę później było już 1:1.

W drugiej połowie wynik meczu się nie zmienił i podział punktów stał się faktem. Nie zmienia to jednak faktu, że rozczarowanie na trybunach było bardzo widoczne.

Sudety Dziećmorowice – Orzeł Witoszów 1:1 (1:1)
39′ Baran – 44′ Lipski

zdjęcia: Jakub Nowakowski