A klasa: Victoria na szóstkę

Jakub Zima

Mecz Victorii z Herbapolem miał być ciekawym i wyrównanym widowiskiem. W trakcie meczu okazało się, że gospodarze grali niemal bezbłędnie. Stwarzali całe mnóstwo sytuacji podbramkowych, z których aż sześć znalazło drogę do bramki drużyny ze Stanowic.

Pierwszy gol padł dopiero w 25 minucie. Szczęśliwym strzelcem został Marcin Traczykowski, który ponownie wpisał się na listę strzelców w 81 minucie. Dwukrotnie bramkarza gości pokonał również Dominik Woźniak. Po jednym trafieniu dołożyli Dawid Kokoszka i Michał Juszczyk.

Zaskakująco wysokie zwycięstwo sprawiło, że Victoria w dalszym ciągu z bezpieczną przewagą zajmuje lideruje rozgrywkom Wałbrzyskiej Serie A.

Victoria Świebodzice – Herbapol Stanowice 6:0 (1:0)
25′ 81′ Traczykowski, 48′ 68′ Woźniak, 51′ Kokoszka, 71′ Juszczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Musiał show

Kolejny dobry występ zanotował drużyna Orła Lubawki. Dodatkowo swoim talentem błysnął Krzysztof Musiał, który tym razem strzelił cztery bramki. Po jednym trafieniu zanotowali Schabiński i Głowacki. Niesamowita forma gospodarzy pokazuje, że przedsezonowe plany zarządu klubu dają zamierzone efekty, a nawet więcej. W pierwszej kolejności drużyna z Lubawki miała zapewnić sobie […]