A klasa: Włókniarz zrobił swoje

Jakub Zima

Włókniarz Głuszyca w rywalizacji z Sudetami Dziećmorowice stawiany był w roli i jako faworyt zagrał najlepiej jak potrafił by udowodnić tezę. Mecz od początku rywalizacji był dość wyrównany. Fragmenty, w których przeważali gospodarze potwierdzone zostały golami.

Najpierw w 10 minucie wynik spotkania otworzył Mateusz Kaźmierczak, w 75 ustalił Mateusz Pydych. Sam mecz mógł się podobać. Dużo ciekawych sytuacji podbramkowych, których nie udało się jednak zamienić na bramki. Pochwalić należy również zaangażowanie. Obie drużyny zrobiły zaś wszystko, by kibice wracali do domów z wypiekami na twarzy.

W kolejnej kolejce Gladiatorzy z Głuszycy zagrają w Witoszowie, gdzie w niedzielę poległ Górnik Nowe Miasto Wałbrzych. Sudety czeka natomiast derbowy pojedynek z KS Walim. Oba spotkania zaplanowano na 10 listopada na godzinę 14:00.

Włókniarz Głuszyca – Sudety Dziećmorowice 2:0 (1:0)
10′ Kaźmierczak, 75′ Pydych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Gałek broni karnego. Trzy czerwone kartki i walka o wynik do ostatniej sekundy

Zagłębie w Mrowinach praktycznie od zawsze miało trudne przeprawy. W tym sezonie kibice liczyli na przełamanie. Mecz od pierwszych minut układał się pomyślnie dla gości. Już w 4 minucie dośrodkowanie w pole karne na bramkę zamienił Szymon Pawełek. Po kolejnej centrze w pole karne, pod bramką gospodarzy zrobiło się spore […]