Koszykówka: Publiczność nie pomogła. Polki przegrywają na inaugurację eliminacji

Jakub Zima

Niestety sama walka nie wystarczy by wygrać mecz z zespołem, może niekoniecznie lepszym, ale zdecydowanie bardziej lepiej poukładanym. Brytyjki grały swoje i w zasadzie ich wygrana ani przez moment nie była zagrożona.

W pierwszych minutach przez pewien fragment spotkania Polki miały swoje lepsze momenty. Problem w tym, że później zabrakło detali. Tych detali, o których mówiło się w kuluarach. Dużo niedokładności, strat, nieporozumień i dwa jasne punkty w postaci Drop i Kastanek, to trochę za mało by wygrywać już teraz na początku eliminacji.

Cierpliwość i siła spokoju mogą jednak polskiemu zespołowi bardzo pomóc. Obawiam się jednak, że na efekty pracy trenera Kovacika, będziemy musieli czekać aż do kolejnych eliminacji.

Polska – Wielka Brytania 63:75 (14:21, 12:14, 20:26, 17:14)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Panowie wracają do Hali Wałbrzyskich Mistrzów

„Siatkówka wraca na OSiR” – takim hasłem promujemy zbliżający się mecz w ramach 7 kolejki II ligi mężczyzn. W nim podejmiemy przed własną publicznością ekipę MKS Olavia Oława, która obecnie znajduje się na najniższym stopniu podium ligowej tabeli. Areną zmagań będzie nietypowo Hala Wałbrzyskich Mistrzów, która była świadkiem największych sukcesów […]