Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Siatkówka: Panowie wracają do Hali Wałbrzyskich Mistrzów

SZS: IV LO zagra o Mistrzostwo Polski!!

„Siatkówka wraca na OSiR” – takim hasłem promujemy zbliżający się mecz w ramach 7 kolejki II ligi mężczyzn. W nim podejmiemy przed własną publicznością ekipę MKS Olavia Oława, która obecnie znajduje się na najniższym stopniu podium ligowej tabeli. Areną zmagań będzie nietypowo Hala Wałbrzyskich Mistrzów, która była świadkiem największych sukcesów sportów halowych w naszym mieście (Mistrzostwo Polski z 1988 roku koszykarskiego Górnika czy 1/4 Pucharu Europy Chełmca w 1993). Po dość wstydliwej porażce wyjazdowej z MUKS Ziemią Milicką Milicz podopieczni trenerów Janusza Ignaczaka i Fabiana Kurzawińskiego zapowiadają komplet punktów w listopadowej kampanii siatkarskiej. Aby myśleć o włączeniu się do ligowej czołówki 9 punktów w trzech meczach to wręcz obowiązek. I takich wyników oczekujemy w najbliższą sobotę !

Ostatni raz Hala Wałbrzyskich Mistrzów (przed kapitalnym remontem hala Ośrodka Sportu i Rekreacji) gościła męską siatkówkę w wydaniu ligowym 9 marca 2013 roku, kiedy to po pięciosetowej batalii ówczesna Victoria PWSZ Wałbrzych (z obecnego składu ten mecz pamiętają Jarosław Pizuński, Sebastian Zieliński, Maciej Leński oraz Fabian Kurzawiński) prowadzona przez Marka Olczyka – obecnie szkoleniowiec siatkarek MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – pokonała rywala zza miedzy Bielawiankę Bielawa 3:2 (25:22, 20:25, 25:17, 26:28, 15:10). Był to ostatni mecz na tej hali w wydaniu siatkarzy, bowiem od sezonu 2013/14 główną areną zmagań na szczeblu I i II ligowym zostało Centrum AQUA-ZDRÓJ. Szykuje się zatem powrót do przeszłości, jakże bogatej w sukcesy wałbrzyskiej siatkówki.

II liga mężczyzn – 7 kolejka 16.11.2019
Hala Wałbrzyskich Mistrzów godz. 17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych vs Olavia Oława

 bilety wstępu w cenie 5zł 👈
 dzieci do 7 roku życia wstęp bezpłatny 👈
 dla obecnych kibiców będą przygotowane upominki przez naszych partnerów Pizzeria Barman Wałbrzych, Restauracja – Pizzeria „Happy Day”, Pierogowa Chata, Schabowy Domowy,  Makijaż permanentny Malwina Rodziewicz, M3 Racing .

Przed rozpoczęciem spotkania kibice będą mogli wesprzeć Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu na trzy sposoby:
👉wykupując cegiełkę 20zł (uprawnia do wzięcia udziału w kolejnym konkursie w którym do wygrania: koszulka z nazwiskiem, tort od Cukierni Oleńka, voucher na ekstra zabawę na torze kartingowym M3 Racing w Świdnicy, voucher na trening personalny z Patrykiem Pietraszko, dwa zabiegi terapii manualnej naszych fizjoterapeutów Macieja Byry i Konrada Cinieckiego)

👉przynosząc karmę dla psów i kotów do specjalnie przygotowanego stanowiska

  Unia Bardo out i rotacja w grupach?!

👉 wpłacić na konto Fundacji Edukacji Europejskiej cegiełkę w wysokości min. 20zł (wpłata 40zł to dwa losy, wpłata 60zł to trzy losy itd.) Ważne, aby tytuł przelewu brzmiał „Darowizna na cele statutowe – sportowa zbiórka – swoje imię i nazwisko
Fundacja Edukacji Europejskiej
ul. Dmowskiego 2/4 w Wałbrzychu
Numer konta: 31 1090 2271 0000 0001 0155 7459

Siatkówka: Panowie wracają do Hali Wałbrzyskich Mistrzów