Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Górnik Nowe Miasto wygrywa w bólach

A klasa: Włókniarz o bramkę lepszy od Czarnych

????????????????????????????????????

Ciekawy mecz zobaczyli zgromadzeni na stadionie w Głuszycy kibice. Gladiatorzy trenera Kulika grali swoje. Goście mieli jednak chrapkę na komplet punktów. Po dwóch meczach pauzy za czerwoną kartkę, do składu wrócił Jakub Fijałkowski. Dało to drużynie duże poczucie pewności siebie. Goście szybko też wykorzystali umiejętności swojego napastnika.

Po stracie bramki gospodarze zaatakowali z większą pasją. Swoje robił Sebastian Kosior. Po jednym ze starć, utalentowany pomocnik Włókniarza musiał jednak opuścić boisko. Niedługo później bramkę wyrównującą zdobył jego zmiennik Sławomir Jugowiec. Po zaledwie 120 sekundach gry gospodarze po trafieniu Iwanidisa, wyszli na prowadzenie. Wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron goście zagrali mądrzej. Nie popełniali zbyt dużo błędów w defensywie. Akcje ofensywne również wyglądały lepiej. Efektem poprawy jakości w grze była bramka wyrównująca w 66 minucie. Gola na wagę zwycięstwa piłkarze z Wałbrzycha zdobyli jednak dopiero tuż przed końcem spotkania.

Włókniarz Głuszyca – Górnik NM Wałbrzych 2:3 (2:1)
36′ Jugowiec, 38′ Iwanidis – 10′ Fijałkowski, 66′ Dziewoński, 87′ Mateusz Wroczyński

A klasa: Górnik Nowe Miasto wygrywa w bólach