18/01/2021

I Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum

Już 1 grudnia odbędzie się I Bieg Mikołajowy dla Hospicjum. Będzie to szczególna akcja charytatywna. Start zaplanowano na godzinę 12:00. Organizatorem zawodów są Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej, LKS Unia Bogaczowice sekcja biegowa, OSP Stare Bogaczowice, Nieformalna grupa biegowa z Wałbrzycha i okolic „Kłosowscy”

Bieg ma wytyczoną trasę 5 km. Start zaplanowano na placu przy Hospicjum przy ul. Kraszewskiego 8 w Wałbrzychu. Następnie zawodnicy pobiegną ulicą Broniewskiego w kierunku ulicy Wyszyńskiego. Następnie bieg zawróci w dół ulicą Kusocińskiego przez Hirszfelda, Nałkowskiej, Dunikowskiego w kierunku Norwida. Za sklepem “Biedronka” zostanie przygotowany nawrót w kierunku komisariatu Policji. W dalszej kolejności trasa biegnie parkową drogą, prosto do ul. Wyszyńskiego by ponownie zawrócić na skrzyżowaniu z ulicą Broniewskiego w kierunku ulicy Kraszewskiego. Meta usytuowana została przy Hospicjum.

Trasa będzie oznakowana. Czas mierzony. Co istotne organizatorzy przewidują limit czasu, który wynosić będzie 2 godziny.

REGULAMIN BIEGU – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.