Siatkówka: Aqua Zdrój zgodnie z planem

Jakub Zima

Pewne i zasłużone zwycięstwo jakie odnieśli siatkarze MKS Aqua Zdrój Wałbrzych, dało drużynie awans na pozycję wicelidera w tabeli II ligi grupy 4. Jest to dobry symptom przed kolejną fazą sezonu, w którym wałbrzyski zespół będzie miał okazję powalczyć o powrót do I ligi siatkówki mężczyzn.

Trzy zwycięstwa z rzędu zapewne podniosą morale drużyny. Trenerzy Ignaczak, Kurzawiński w trakcie tej rywalizacji umiejętnie szafowali siłami zespołu, co pokazało spore możliwości odmłodzonej drużyny. Potwierdza to choćby wybór zawodnika meczu w postaci Kajetana Kulika. Reasumując trzy ostatnie mecze przed własną publicznością i trzy zwycięstwa. Wszystkie za trzy punkty. Brawo panowie. czekamy na jeszcze.

MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – MKS Ikar Legnica 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Rezerwy Górnika przegrywają w Siechnicach

Nie udała się wyprawa Górnika do Siechnic. III-ligowe spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gospodarzy. Wałbrzyskiej drużynie starał się pomóc Maciej Krzymiński. Swoje punkty zdobywali Makarczuk i Podejko. Niestety nie wystarczyło to do nawiązania równorzędnej walki. Do przerwy KKS prowadził 39:28. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. […]